PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38994}

Kompletny świr

Stark Raving Mad
6,5 1 279
ocen
6,5 10 1 1279
Kompletny świr
powrót do forum filmu Kompletny świr

Ten film to porażka.

ocenił(a) film na 2

Film oceniam na 1 a ścieżke dzwiękową na 10.
John Digweed oraz Nick Muir dostarczyli świetną muzyke do filmu - elektryczne rytmy progressive house.
Niestety głupawa fabuła oraz wykonanie filmu to porażka.
Ludzie w tym klubie oraz ogólnie cały film w ogóle nie pasują do tego rodzaju muzyki oraz imprezy.
Jest to połączenie głupiej komedii z dobrą muzyką. Wydaje mi się że autor na siłe chciał stworzyć klimatyczny imprezowy film z dobrymi tekstami ale mu to nie wyszło bo nie czuje klimatu.
Jeżeli ktoś chce obejrzeć dobry, imprezowy film w rytmach elektronicznej muzyki to polecam "Groove", "Berlin Calling" lub " Human Traffic".


ocenił(a) film na 7
Varza

Nie wiem czemu aż tak niska ocena. Nie jest to rewelacja, ale nie jest to też film imprezowy wzorujący się na Human Traffic, to komedia sensacyjna, która oczywiście zrzyna z wcześniejszych podobnych produkcji. Nie jest jednak tak źle, poza muzyką, bardzo dobrą grą Scotta, dobrą pozostałych i pewnym klimatem, film całkiem niezły scenariusz. Jak dla mnie dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones