PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107311}

Sposób na teściową

Monster-in-Law
6,6 88 753
oceny
6,6 10 1 88753
5,0 6
ocen krytyków
Sposób na teściową
powrót do forum filmu Sposób na teściową

"Mało Oryginalne"

ocenił(a) film na 5

Komedia romantyczna w złym tego słowa znaczeniu. Jane Fonda kontra Jennifer Lopez - z tego nic dobrego wyjść nie może i nie wychodzi. A szkoda, bo temat życiowy. Świetnie prezentujący się pod każdym względem amant - ideał piękności i bożyszcze nastolatek - pragnie poślubić jak zwykle niezamożną (bo takie role gra najczęściej Lopez), ale przecudowną dziewczynę. Matka nie chce dopuścić do tego, żeby syn się ożenił - powód? Taki sam jak zwykle. To jedyny synek mamusi! Zaczyna się wojna na ironię, głupie żarty i z założenia ma być śmiesznie. Niestety ten ponad półtora godzinny film jest tak prosty, zagrany jak jakiś tani serial i do tego bez jakiegoś ujmującego zakończenia, że spodobać się może tylko najmniej wymagającym widzom albo fanom Jennifer Lopez, która nie wie jeszcze, że bycie gwiazdą muzyki pop i jednocześnie aktorką to niełatwe zadanie. Nie można być świetnym w obu tych zawodach (no może po za jakimiś wyjątkami). Najwyraźniej publiczności to nie interesuje. Co dziwne recenzje ta komedia dostała nienajgorsze.

_Michal

misie bardzo podobal film :) J.Lo jest okey ;)

ocenił(a) film na 5
amethyst3

Wiem, że ludziom się to podoba.
Na pewno są jednak komedię romantyczne, które podobają się także zwolennikom J.Lo jak i mi, który niecierpi tego filmu, szczególnie murzynki grającej asystentki i służące. Brrrr!

ocenił(a) film na 1
_Michal

Bardzo dobra recenzja, zgadzam się z tymi zarzutami w zupełności.

ocenił(a) film na 8
_Michal

no właśnie, recenzje dostała nienajgorsze, bo ludziom się podoba, proste :) fakt, jest to trochę oklepane wojna teściowa-synowa tudzież teściowa-zięć, no ale mnie się tam podobało ;> film dobry na nudny, jesienny wieczór ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones