PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107311}

Sposób na teściową

Monster-in-Law
6,6 88 753
oceny
6,6 10 1 88753
5,0 6
ocen krytyków
Sposób na teściową
powrót do forum filmu Sposób na teściową

Czemu oni chcą na siłę zrobić z Jennifer aktorkę? Czy nikt w branży filmowej oczu nie ma??? Może i jest ładna, ale dla mnie talentu aktorskiego nie ma za grosz!

użytkownik usunięty
Nina_7

Czy wiesz że Jennifer Lopez z zawodu jest.... aktorką?! Dlatego jest to jej zawód i nikt na siłę nie musi z niej robić aktorki bo ona nią jest! To że tobie sie nie podoba nie znaczy że innym nie , wg. mnie jest jednym z plusów tego filmu , zastanawiałem się czy ktoś by lepiej zagrał tę rolę ale narazie nikogo nie widzie takiego

Może i z ZAWODU jest aktorką, ale czy ma talent do tej pracy, to jest pytanie!!!

użytkownik usunięty
Nina_7

ma

użytkownik usunięty

o to jest odpowiedź! a wyglądała tam pieknie bo jest piękna!

ocenił(a) film na 7

;))))

wyrocznia, jak widzę ;)

;))))

ocenił(a) film na 7

Z jakiego zawodu? To że w filmie gra nie znaczy, że jest zawodową aktorką. W tym celu trzeba skończyć odpowiednią uczelnię.
To tak dla niewtajemniczonych...
Już raczej jest tancerką, bo przynajmniej parę kursów w tym kierunku zrobiła.

KROPKA

Aktorka kiepska.
Piosenkarka z niej też beznadziejna.
Jedynie tańczy ładnie. No i jakoś tam sobie wygląda nieźle.

ocenił(a) film na 6

Nie znasz nikogo, kto by zagrał tą rolę lepiej od niej??? To chyba mało aktorek znasz... . Mi tu by pasowała Sandra Bullock na przykład.

Nina_7

a czy jennifer jest jedyna aktorka, ktora nie grzeszy talentem ale nadrabia uroda i tym ze jest ogolnie rozpoznawana w swiecie mediow wiec swoja osoba moze uatrakcyjnic film?

____16

Nie, ta praktyka jest bardzo popularna.
Jest tak popularna, że ludzie przestali odróżniać gwiazdy filmowe od aktorów filmowych.

caluch_2

No niestety. To jest problem nie tylko filmu. To samo dzieje sie np w muzyce. Nie liczy sie juz talent tylko to jak ktos wyglada i jak jest wypromowany.

użytkownik usunięty
____16

Jenifer Lopez jest z zawodu aktorką! Właśnie o to mi Kropko chodziło :] (z wykształcenia, czyli musiała coś skończyć). ja ją lubię i mi się podoba, wg. mnie dobrze gra, jest piękna, fajnie tańczy i ładnie śpiewa :]

ale macie problem..moze i nie umie grac ale w takim wypadku nie jest jedyna,a prawda jest taka ze chetniej oglada sie pieknych ludzi a nie szakradnych chociaz utalentowanych...wg mnie lepiej gra niz spiewa..bo ten glosik to pozal sie Boze :/

Nina_7

A ja nie wiem co sie ludzie jej czepiaja? Jest aktorka i tyle! Role zagrala jak trzeba(takie jest moje zdanie). Ja w kazdym razie nie mam zadnych zastrzezen! Jakby zrobic liste ludzi grajacych i spiewajacych to Will Smith jest pierwszy, a pozniej ona. A film jest fajny, wedlug mnie:)

shninkiel

J.Lo jest zdecydowanie jedną z lepszych aktorek.
Najlepiej gra w kom. romantycznych, ale i w innych rolach świetnie się sprawdza. Do tego jest świetną producentką i piosenkarką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones