Michael Vartan

Michael S. Vartan

6,8
2 118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Vartan

Witajcie, mam kilka pytań, mam nadzieję, że będziecie mi mogli na nie odpowiedzieć, bo w sumie jestem pod koniec drugiego sezonu dopiero, ale chciałabym się dowiedzieć jak skończy się ta cała sprawa z Francie? Została zabita, zastąpiona genetycznym odpowiednikiem i co dalej? Przeczytałam też, że po tym jak Sydney zniknie Vaughn weźmie ślub z oszustką, czy będzie ją kochał? Czy zawiąże się z nią żeby zapomnieć?

Jak bardzo chcesz poznać szczegóły serialu to proszę bardzo. UWAGA SPOILER!!!

Jeżeli chodzi o Francie to tak, zostanie ona zabita, a następnie zastąpiona genetycznym odpowiednikiem (Anna - tak chyba miała na imię rywalka Sydney - inna agentka). Oczywiście oszustwo wyjdzie na jaw i w końcowym odcinku jednego z sezonów dojdzie do starcia pomiędzy nimi w wyniku, którego Sydney zostanie porwana i zniknie na 2 lata (chyba 2).

Po tym jak Sydney zniknie Voughn rzeczywiście nie będzie mógł się pozbierać, w końcu jednak się zakocha i ożeni z Louren. Później (po powrocie Sydney) okaże się, że jest ona tajną agentką, która została 'przydzielona' jako żona dla Voughna (tak jak wcześniej matka Sydney).


kiniaczek

Sydney jak się zakochała w Vaughnie pod koniec 1 sezonu tak do końca liczył się tylko on. A ten się hajtnął z zdrajczynią :/ ale koniec serialu i tak bardzo fajny.

kiniaczek

to nie Anna była podmienioną Francie. to była agentka Alice zwerbowana przez Slone'a, która w dzieciństwie była uczestniczką projektu Christmas

kaskaizyd

nie anna i nie alice, tylko allison !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones